Prensiplerimiz - Syh Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sektöründe 19.Yıl
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizin memnuniyeti için her zaman daha yüksek standartlarda ve kalitede bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Yemeklerin hijyen unsurundan ödün vermeden lezzet ve görünümleri açısından da müşterilerimizi memnun edecek bir profesyonelliğe sahip olan kadromuz titizlikle çalışmaktadırlar. Gerekli olan denetimin her an yapılması ve her seferinde artan hizmet kalitesiyle müşterinin istekleri doğrultusunda bir hizmet biçimi sunar ve belirledikleri mönüyü eksiksiz olarak hazırlarız.  

İzlenebilir Gıda Politikası
Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin güvenilir olması için baştan sona kadar tüm adımlarda süreci takip etmekteyiz. Ülkemizdeki en büyük sorunlardan biri olan ve yasaların yeterliliği söz konusu olduğu halde denetimler ve uygulamaların eksik olması sebebiyle insan sağlığını tehdit eden “Gıda Terörü”nün önüne geçmek için hizmet sürecinin sıkı bir takip altında tutulması gerektiği bilinciyle hareket etmekteyiz. Sahip olduğumuz Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemi ve ISO belgeleriyle de bu konudaki güvenirliğimizi kanıtlamış bulunmaktayız.

Çalışan Haklarının Korunması
Çalışan kadromuzun en alt birimlerinden en üst birimlerine kadar her kademede çalışan takım arkadaşlarımızın yasalarla belirlenmiş haklarına karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda, her çalışanımız bizim için aynı değere sahiptir. Bunun yanı sıra, mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla, onları teorik ve pratik olarak eğitimlerle desteklemekteyiz. İnsan Kaynakları, bölüm yöneticileri ile iş birliği yaparak çalışanlarımız için kariyer planlaması oluşturur. İlerlemek ve büyümek adına belirlediğimiz politikada çalışanlarımızın mesleki alanlarda desteklenmesi, cesaretlendirilmesi ve terfi etmeleri için teşvik edilmesi de yer almaktadır. 
İçeriğe dön | Ana menüye dön