Misyon ve Vizyon - Syh Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sektöründe 19.Yıl
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda
Misyonumuz

Şirketimizin hizmet kalitesi esaslarını insan sağlığı için gereken hijyenin ve kalitenin sağlanmasını odak noktasına koyarak belirliyoruz. Bu açıdan hizmet talep eden kurum ve kuruluşların çalışanları için uygun olan besin değerlerini, kalori hesaplamarını ve sektörlerinde harcadıkları enerjiyi besin değerleriyle geri kazanmalarını sağlayacakları bir menü belirliyoruz.

Bu standartlarda hizmet verebilmek adına çalışan kadromuzda yer alan bütün takım arkadaşlarımızın gerekli bilgi ve donanıma sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Gerek şirket bünyesinde düzenlenen kurum içi eğitimlerle gerekse uzman eğiticilerin verdiği seminerlerle hem çalışanlarımızın hem de yönetim kadromuzun sahip olduğu bilgiyi sürekli güncel tutmalarını sağlıyoruz. “Yönetim” ve “Mesleki Bilgi Gelişimi” alanlarında ilgili kitleye devamlı eğitimler sağlaması açısından SYH YEMEK İnsan Kaynakları Departmanı’nın iyi bir eğitim planlamacısı olarak çalışmasına özen gösteriyoruz.

Tüm bu hizmet sürecinde öncelikle yapılan işin kalitesini, iş yerinin gerekli donanıma sahip olmasını ve en önemlisi, iş ahlakını ön planda tutarak çalışmaya devam ediyoruz. Bu açıdan hizmet karşılığı belirlenen ikinci planda tutuyor ve öncelikle müşterilerimizin memnuniyetini bir kazanım olarak görüyoruz.

Vizyonumuz

Her geçen gün gelişen teknoloji, insan sağlığı adına bilimsel alanda yapılan keşifler yerinde saymak istemeyen her sektörün gelişimini mecburi kılmaktadır. Durmadan güncellenen bilgileri edinmek ve yeniliklerin takipçisi olmak ilerlemek adına sahip olunması gereken temel bir prensiptir.

Biz, SYH YEMEK olarak bu yenilikçi bakış açısına sahip yönetim kadromuz ve çalışanlarımızla her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Gerekli olan donanıma sahip olmak için hiçbir detayı atlamadan gelişmeyi ve büyümeyi hedeflemekteyiz. Hızla gelişen hazır gıda sektöründe temelleri sağlam bir hizmet anlayışı ile global yeniliklerin de takipçisi olarak bu standartları yakalamayı ve uluslararası bir şirket olmayı amaçlamış bulunuyoruz. Hizmet sektöründe sağladığı istihdam açısından ikinci sırada yer alan hazır gıda sektörünün bir parçası olarak ekonomik verimliliğin artışı için daha fazla üretimde bulunmaya odaklanıyoruz.

İnsan yaşamı için “beslenme”nin bir mecburiyet olduğunu; ve fakat bunun muhakkak sağlık koşullarına uygun bir şekilde yerine getirilmesi bilinci ile gıda sektöründe ve sağlık alanındaki her gelişmenin yakından takibini yaparak yenilikçi ve çağdaş yatırımlar yapmayı amaç ediniyoruz.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön