Genel Müdür'ün Mesajı - Syh Yemek Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Sektöründe 19.Yıl
İçeriğe git

Ana menü:

Değerli müşterilerimiz,

1999 yılından beri hizmet kalitesinde belirlediği çizgiden ödün vermeden, her gün gelişen teknoloji ile kendini donatarak çalışmaya devam eden şirketimizin hizmet anlayışının odağında “insan sağlığı” bulunuyor. Bunun yanı sıra, değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı da vazgeçilmez esaslarımız arasında yer alıyor.

Gıda sektöründe yer almanın sorumluluğu yalnızca kaliteli bir hizmet sunmaktan ibaret değildir. Hazır yemek sektöründe sunumun iyi olmasından önce sağlık açısından eksiksiz olarak yerine getirilmesi gereken hijyen standartları bulunmaktadır. Yiyeceklerin tazeliğinin ve besin değerlerinin korunması, hijyenik bir ortamda saklanması ve pişirilmesi, pişirdikten sonra gerekli koşullarda müşteriye ulaştırılması sürecin temel bölümlerini oluşturmaktadır. Bu aşamaların her birinde gerekli hassasiyeti ve özeni göstermek iş ahlakımızın temel ilkelerinden biridir.

Birçok hazır yemek şirketinin aksine müşterilerimizin yemek ihtiyacını karşılamak istediği kitlenin gereksinimlerini göz önünde bulunduruyoruz. Çalışanların sektörel performansları için harcadıkları enerjinin geri kazanımını sağlayacak yeterlilkte kalori ve karbonhidrat değerlerine sahip gıdaları tercih ediyoruz. Hazırlanan yemeklerin doyurucu ve sağlıklı olması aşamasındaki titizliğimizi göze hoş görünmesini istediğimiz sunumlarında da sergiliyoruz.

Kalitemiz ve kalite için belirlediğimiz standartlara tabi olan konseptimizin geçerliliğini 18 yıldır, eksiksiz bir şekilde korumanın yanı sıra değişen ve gelişen teknolojinin standartlarına da uyum gösteriyoruz. Sağlık açısından geçerli olan bulguların takibini yaparak mönü seçeneklerimizi düzenliyoruz. Gıdaların yıkanması, saklanması, pişirilmesi ve sunulması aşamalarında çalışanlarımızın donanımını destekleyecek eğitimleri onlara veriyoruz.

Gebze ve Havalisin’de beğeni ile tercih edilen yemeklerimiz için müşteri memnuniyetini sağlamak konusundaki disiplinli çalışmalarımızı her geçen gün daha da büyük bir çabayla ileri doğru taşıyoruz. Bu çalışmalarımızı sürdürürken temel olarak kazanç odaklı bir motivasyonu değil; öncelikli olarak, iş ahlakı ve gerekliliklerine, kurumsal kimliğimizin korunmasına, şirketimizin donanımına ve yüksek standartlarına odaklı bir motivasyonu benimsiyoruz.

Siz, değerli müşterilerimizin sağlık ve memnuniyetini göz önüne alarak ve belirlemiş olduğumuz prensipleri koruyarak hizmet vermekte olduğumuz hazır yemek sektöründe haksız kazançlar uğruna hiçbir töleransı göstermeden işimizi yapmaya devam ediyoruz. Çizdiğimiz yol haritasında planlı bir şekilde ilerleyerek uluslararası bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda, kaliteden ve güvenden taviz vermeden memnuniyetlerini sağladığımız bütün müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyoruz. Belirlemiş olduğumuz bu standartlarda bizimle çalışmak isteyen her yeni müşteriyi ise sağlam bir dostluk kurabilmenin temennisi ile bizlerle tanışmaya davet ediyoruz


 
İçeriğe dön | Ana menüye dön